Weź z Effective najlepszy kredyt!

Najkorzystniejszy kredyt z Effective Finance w kilku krokach

Skontaktuj się z nami 

W celu skontaktowania się z Effective Finance zgodnie z życzeniam zapraszamy naszych Klientów do nawiązania kontaktu telefonicznego, email lub za pomocą naszej strony wypełniając formularz. Nasi Klienci mają wybór kliku form spotkania. Jako nasz Klient bądź pewien, niezwłocznie podejmiemy działania, abyś uzyskał informacje. Forma spotkania zależna jest od naszego Klienta. Jesteśmy do dyspozycji online, pod telefonem lub na spotkaniu biznesowych w biurze lub wskazanym przez Klienta miejscu.


Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową

Dzięki posiadanym narzędziom zweryfikujemy sytuacje finansową Klienta, a co za tym idzie możliwości kredytowe. Już przy pierwszej konsultacji przedstawimy warianty korzystne przede wszystkim dla Klienta. Jeśli nie wiesz na co Cię stać, pokażemy Ci to, Jeśli wiesz co chcesz kupić, umożliwimy Ci to. 


Wybierzemy najkorzystniejszy kredyt

Wybór kredytu nie jest przedsięwzięciem łatwym, wymaga konsultacji z ekspertem w tej dziedzinie. Naszym celem jest podczas spotkania nie tylko okazanie ofert banków ale przede wszystkim, dobór właściwych ofert pod potrzeby Klienta, wyjaśnienie wszelkich szczegółów budzących niejasności. Dostępne banki kuszą ofertami, odpowiemy sobie na szereg pytań i zawiłości. Przejdziemy razem zestawienie kosztów ofert kredytowych. W zależności od Twoich potrzeb wybierzemy najkorzystniejsze oferty, uszyte na miarę, o które będziemy skutecznie wnioskować.


Zajmiemy się formalnościami

Etap kompletowania dokumentów budzi wiele wątpliwości po stronie Klienta, a niejednokrotnie po stronie banku. Pewnie i bezpiecznie pomogę przejść przez ten etap procesu, sprawnie skompletujemy dokumenty i precyzyjnie przygotujemy wnioski kredytowe. Decydując się na najlepszą z możliwych opcji.


Współpraca z nami jest transparentna

Z uwagi na zmienną sytuacje banków, mogą pojawić się okoliczności nadzwyczajne, zabezpieczam naszych Klientów na takie ewentualności. Wybór banku po wcześniejszym wdrożeniu prawidłowego doinformowania Klienta, staje się oczywisty i transparenty, proces pod moją opieką i kontrolą, przebiega płynnie i bez komplikacji, moi Klienci mają zawsze spełnione warunki kredytu niezbędne do podpisania umowy kredytowej w której uczestniczę wraz z Klientem. Klient za doradztwo eksperta Effective-Finance nie ponosi kosztów. Nasi eksperci wynagradzani są przez bank. 


Zapewniam obsługę posprzedażową

Dla naszych Klientów jestem wraz z moim zespołem zawsze do dyspozycji i w gotowości na obsługę posprzedażową jeśli zajdzie tylko taka ewentualność i potrzeba. Możecie Państwo na Nas liczyć także po wykonaniu usługi.