Napisz czego poszukujesz

ZAUFAJ EFFECTIVE !

Naszym celem jest zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo i spokój w wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach kredytowych i życiowych.

Klient kredytowy może liczyć z naszej strony na zabezpieczenia i gwarancję na wypadek zdarzeń losowych i okoliczności nadzwyczajnych uniemożliwiających kontynuowanie płatności. Stojąc w obliczu nieprzewidzianych zdarzeń będziecie Państwo mieć kontrolę nad zobowiązaniami. Zanim zdecydują się Państwu na kredyt dostosujemy ofertę prawidłowego i odpowiadającego Państwa potrzebom ubezpieczenia. Wybór właściwego zabezpieczenia z Effective-Finance daje poczucie spokoju i równowagi finansowej.

Ubezpieczenia na życie stanowią podstawę funkcjonowania każdego człowieka. Także w tym zakresie możemy zaoferować rozwiązania budzące zaufanie i gwarantujące spokojną przyszłość. Życie w harmonii i równowadze pozwala cieszyć się pełnią życia a ubezpieczenie na życie sprawia, że jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność dbając o swoje życie i naszych bliskich. Polecamy się także w zakresie ubezpieczeń na życie. Effective-Finance pomoże Państwu dobrać ubezpieczenie dostosowane do potrzeb, sytuacji i na rzecz Twoich bliskich!

W naszej ofercie:

  • indywidualne ubezpieczenia na życie,

  • ubezpieczenie na wypadek ciężkiej choroby,

  • ubezpieczenie NNW,

  • ubezpieczenia majątkowe.

Dodatkowe informacje

Lokalizacja na mapie